TOP 7 SERIALI 2018

Witajcie,

Jak wiecie 2/3 składu Geek Factor to fani dobrych seriali … na szczęście dla nich to właśnie te 2/3, które ze sobą mieszka 🙂
Razem z Basią opowiemy Wam w najnowszym odcinku jakie seriale emitowane w roku 2018 najbardziej nam podeszły do gustu 🙂

Napiszcie czy się z listą zgadzacie czy coś byście zmienili/dodali?

Kaczmar

 

3 thoughts on “TOP 7 SERIALI 2018

 1. Narcos: Meksyk – już nie tak dobry, jak poprzednie trzy serie, ale i tak nadal potrafi zaangażować widza.

  BoJackHorseman – ten serial w 5. sezonie udowodnił po raz kolejny, że nie ma chyba nic lepszego w kategorii animowanego komedio-dramatu dla dorosłych.

  Ozark serżą 2 – lepszy niż premierowa seria, jeszcze mroczniejszy, lepiej napisany i zagrany, mocny, poruszający trudne tematy bez upiększeń.

  Atypowy sezon 2 – serial nie tylko poruszający temat różnych rodzajów autyzmu, ale również nienachalnie pokazujący, jak osoby tym dotknięte funkcjonują lub próbują funkcjonować na co dzień. Porusza się tu również ważny temat relacji w rodzinie, gdy jedno z dzieci jest autystyczne, jak to wpływa na relacje z pozostałymi domownikami.

  Peaky Blinders seazon 4 – z każdym kolejnym sezonem ten serial staje się coraz lepszy pod każdym względem.

  Seven Seconds – serial mocno niedoceniony przez widzów oraz krytyków, a wart moim zdaniem pod każdym względem obejrzenia, bardzo dobrze pokazane skutki jednego tragicznego w skutkach błędu, które nie tylko odmieniają życie kilku osób, ale z czasem mają coraz większe konsekwencje prawne oraz społeczne.

 2. Kidding – Jim Carrey udowadnia w tym serialowym komedio-dramacie, jak utalentowanym aktorem potrafi być.

  Ślepnąc od świateł – jeden z najciekawszych polskich seriali ostatnich lat. Choć momentami podczas oglądania miałem mieszane uczucia, co do gry aktorskiej i czasem problemów z dźwiękiem.

  Ucieczka z Dannemory – Ben Stiller tym razem ponownie w roli reżysera, jednak w tym przypadku stanął za kamerą i w całości nakręcił, wyprodukował serial Ucieczka z Dannemory oparty na prawdziwych wydarzeniach.

  Obsesja Eve – szpiegowski thriller ze sporą ilością czarnego humoru, bardzo dobrze napisanych postaci, znakomite aktorstwa oraz z interesującymi polskimi wątkami.

  Castle Rock – serialowa antologia czerpiąca garściami z dorobku mistrza horroru, czyli Stephena Kinga.

  Counterpart (Odpowiednik) sezon 1 i 2 – bardzo dobrze rozplanowana, zagrana i napisana produkcja z J.K.Simmonsem w roli głównej. Serial w klimacie Człowieka z wysokiego zamku oraz Fringe: Na granicy światów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *