12 sposobów na zarobienie gotówki – część 1

Bądźmy szczerzy: wszyscy chcielibyśmy trochę więcej pieniędzy, prawda? Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, który ma pożyczkę, czy jesteś zatrudniony w pełnym wymiarze godzin, jest szansa, że ​​zanim zapłacisz rachunki, kupisz jedzenie i przejrzysz nieco wyprzedaży, poczujesz że twoje środki finansowe są na wyczerpaniu. Istnieje szansa na zarobienie dodatkowej gotówki z ekranu laptopa. Od ankiet online po tłumaczenia.

Ankiety online
Wypełnianie ankiet online jest prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem na zarobienie dodatkowej gotówki, ponieważ nie wymaga absolutnie żadnych umiejętności i może być to dość szybkie i przyjemne. Wystarczy rejestracja na odpowiedniej stronie i możesz rozpocząć wypełnianie ankiet. Niekiedy za wypełnianie ankiet otrzymuje się punkty, które po osiągnięciu odpowiedniego progu zamieniają się w pieniądze.

Fotograf
Jeśli możesz zrobić porządne zdjęcie, możesz zarobić na nim trochę gotówki. Witryny ze zdjęciami stockowymi zapłacą ci za twoje zdjęcia. Za każdym razem, gdy ktoś pobierze jedno z twoich zdjęć, zarobisz procent ceny zapłaconej przez klienta. Do wyboru jest nieskończona lista fotografii stockowych, a procent opłat licencyjnych za przesłane zdjęcie może się znacznie różnić w zależności od witryny. Niektóre strony również akceptują fotografię na smartfonach, co oznacza, że ​​nie musisz mieć profesjonalnego aparatu – tylko oko na dobre zdjęcie.

Tłumacz
Biegle władasz językiem obcym? Zarejestruj się jako tłumacz online i możesz zacząć zarabiać, jednocześnie ćwicząc swoje umiejętności językowe. Strony będą płacić za edycję i przegląd tłumaczeń napisów, opisów produktów i e-maili, dzięki czemu będą mniej przypominać Tłumacza Google, a bardziej rzeczywistą osobę. Witryny te pozwalają Ci zarejestrować się tak, aby robić tyle, ile chcesz tygodniowo, co oznacza, że zarobisz tyle ile dodatkowego czasu poświęcisz na te pracę.

Nauczyciel online
Możesz dobrze wykorzystać posiadaną wiedzę, rejestrując się jako nauczyciel online. Niektóre firmy szukają studentów i absolwentów do nauki studentów, którzy chcą podnieść swoje oceny. Może to być świetny sposób na zarobienie dodatkowego dochodu, a ponadto nie musisz mieć żadnego doświadczenia w nauczaniu, abyś pracował jako korepetytor online.

Testuj strony internetowe firmy
Innym sposobem gdzie możesz zarobić pieniądze jest przeglądanie ulubionych stron. Firmy chcą dowiedzieć się, co myślisz o ich stronach głównych i za pośrednictwem których użytkownicy dokonują zakupów. Dzieląc się z nimi swoją opinią możesz troszkę dorobić. Zostaniesz poproszony o wykonanie „testów”, podczas których będziesz musiał wykonać proste czynności, takie jak znalezienie produktu lub przejście do określonej strony. Należy zauważyć, że w ramach umowy Twój ekran (a czasem głos) zostanie nagrany podczas tych testów. Więc jeśli nie czujesz się z tym komfortowo, może to nie być dla ciebie.

Recenzent muzyki
Jeśli spędzasz wieczory i weekendy słuchając najnowszych albumów i odkrywając nowe programy telewizyjne, może być to idealnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Właściciele witryn zapłacą ci za dzielenie się swoimi szczerymi opiniami na temat nowych niepodpisanych artystów i nadchodzących programów telewizyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *